Stěhování bytů

Stěhování bytů je základní činností naší firmy.

 

Vaše rodina se rozrůstá a je na čase přesídlit do většího bytu, začínáte nový samostatný život nebo máte k dispozici lepší prostory…Stěhování v Praze je pro každého jistě milníkem. Bohužel přesídlování na novou adresu přináší i dost starostí. Nemusí.

Ušetřete čas i starosti

Spolupráci s námi ušetříte kromě zbytečného zařizování i velmi mnoho času. Není třeba odkládat stěhování na víkend, zaměstnat celou rodinu, složitě půjčovat dostatečně velký vůz a na několik etap klopýtat přes krabice a zabalený nábytek. Pomůžeme vám zabalit a vše perfektně připravit. Nakládka a vykládka probíhá velmi rychle a bez komplikací. Již předem dojednávaného stěhování vám dodáme dostatek krabic pro balení a sladíme do detailu průběh akce včetně velikosti auta, termínu, ceny apod.

Nepřeceňujte své síly

Stěhování bytů je zpravidla ztížené i nedostatečným prostorem výtahu, schodištěm a dalšími překážkami. U krabic nebo malých kusů nábytků je na místě vytrvalost. Ovšem manipulace s většími kusy nábytku vyžaduje skutečně dobré zvládnutí a velkou fyzickou sílu. Lednice, šatní skříně, gauče, křesla jsou opravdu těžká břemena, která není možné rozložit a velmi snadno by mohlo dojít k jejich poškrábání nebo dokonce poničení. Velmi nepříjemnou nehodou jsou pak u klientů úrazy páteře nebo kloubního aparátu.

Naše firma disponuje nejen dostatkem zkušených a trénovaných pracovníků, ale i technikou, se kterou si poradí s přenosem jakkoli velkého nebo těžkého břemene. Nechte těžkou práci na nás. Uděláme ji rádi.Dbáme na to, aby každé námi prováděné stěhování probíhalo vždy na příjemné a profesionální úrovni. Jsme vám kdykoli k dispozici.

Pro více info volejte NON STOP linka. 725 501 129  nebo napište email, kde Vám rádi zodpovíme Vaše případné dotazy.

Výpočet ceny stěhování

 

1428585013_user-481428585023_More-48 600 Kč/hod
1428585023_More-48 850 Kč/hod
1428585023_More-48 1100 Kč/hod
1428585013_user-481428585023_More-48 každý další pracovník 250 Kč/hod

 

V ceně nakládky-vykládky je zahrnuto:

 

  • Návštěva technika a vypočítání  ceny je zdarma.
  • Krabice na stěhování k zapůjčení zdarma.
  • Šatní boxy na stěhování k zapůjčení za 200 Kč.
  • Kilometry  po Praze neúčtujeme.
  • Přistavení vozu neúčtujeme.
  • Patra při běžném stehování neúčtujeme.
  • Jízda mimo Prahu 15 Kč/1 km.
  • Po dobu stěhování je Váš majetek pojištěn.

Sháníte stěhování v Praze nebo mimo Prahu? Zavolejte nám, rádi Vám poradíme.

Poptávkový formulář